top of page

Hakkımızda...

Biz Kimiz?

Mağazamızdan temin edeceğiniz kaliteli bitki besleme ürünleri ve pestisitlerle, iç ve dış mekan  bitkilerinizi, seranızı, bahçenizi ve tarlanızı güzelleştirmeye, kaliteli mahsuller yetiştirmeye hemen başlayabilirsiniz. Antalya bölgesinde 2005 yılından beri tarımsal girdi ürünleri tedarik ediyor olmaktan sevinç duyuyoruz. PREMIUM AGRICULTURA iştirakini kurduğumuz günden bu yana geçen zamanda sürekli büyümeye devam ederek yalnızca bölge halkına değil, çevre şehirlere de hizmet verir duruma geldik.

 

İsterseniz mağazamıza uğrayıp tüm ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Bahçe düzenlemesi veya bakımı hakkında soracağınız her şey için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

NOT: Her sektörde sahtecilik olayları olabildiği gibi gübre ve tarım ilacı sektörlerinde de sahtecilik olayları yaşanmaktadır. Mağduriyet yaşamamanız adına, gübre ve tarım ilaçlarını satın alacağınız Satıcı'nın güvenilir olmasına, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olmasına ve gerekli belgelere sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Sprouting
bottom of page